Lokale komercyjne
w Krakowie


Oferujemy powierzchnie usługowo-handlowe do sprzedaży i wynajęcia
w budynkach mieszkalnych z częścią usługowo-handlową
w naszych inwestycjach w Krakowie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.  

Skontaktuj się z nami: lokaleuslugowe@inter-bud.pl

tel. +48 664 089 535

Atrakcyjne miejsce na Twój biznes

Proponujemy szeroką ofertę lokali usługowych do wynajęcia i sprzedaży w Krakowie. Nasze powierzchnie handlowo-usługowe zlokalizowane zostały w prężnie rozwijających się dzielnicach miasta, na parterach budynków mieszkalnych oraz w biurowcach klasy A z certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent, który świadczy o wysokiej jakości obiektu oraz o jego dobrym wpływie na środowisko.

Odpowiednia lokalizacja punktu handlowo-usługowego lub biura to jeden z najważniejszych czynników wpływających na sukces w biznesie, gdyż klienci preferują robić zakupy i korzystać z usług firm, zlokalizowanych w sąsiedztwie. Idealną inwestycją biurową jest Fabryczna Office Park, która wchodzi w skład większego projektu inwestycyjnego – Fabryczna City, zawierającego także część komercyjną w zrewitalizowanych budynkach zabytkowych oraz część mieszkaniową. Gwarantuje tym samym nie tylko prestiżową lokalizację, ale też odpowiedni wizerunek najemców, zapewniając idealną równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym, tzw. work-life balance.

Posiadamy w swojej ofercie także szereg innych lokali komercyjnych na wynajem oraz jeden lokal na sprzedaż. Kupując lub wynajmując jedną z proponowanych przez nas powierzchni handlowo-usługowych, masz szansę rozwinąć swój biznes i pozyskać nowych klientów. Inwestorzy, firmy i marki, które do tej pory nam zaufały, to dobrze prosperujące gabinety medyczne, gabinety kosmetyczne, prywatne przedszkola, salony fryzjerskie czy restauracje, a także sklepy i biura. Warte podkreślenia jest również to, iż INTER-BUD Developer jest administratorem własnych inwestycji komercyjnych, co stanowi ogromne udogodnienie dla przyszłych najemców.

Planujesz rozpocząć działalność handlową? Chcesz świadczyć dochodowe usługi dla swoich klientów? A może już jesteś przedsiębiorcą i chciałbyś zamienić dotychczasową lokalizację na bardziej atrakcyjną? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym Działem Komercjalizacji.

Lokal usługowy to świetna inwestycja!

Inwestycja w lokale użytkowe to jedna z najlepszych form lokowania kapitału. Tym bardziej, jeśli znajdują się one w świetnych lokalizacjach, które gwarantują ciągły przepływ klientów. Lokale handlowe na wynajem w takich inwestycjach, jak Grzegórzki Park, Wiślane Tarasy, M House czy Piasta Towers to nie tylko pewność pozyskania mieszkańców tych dużych osiedli jako klientów, ale też możliwość generowania ruchu miejscowych, przechodniów oraz pracowników okolicznych obiektów.

Jeśli zaś zależy ci na tym, by prestiżowa lokalizacja twojego biura pomogła też w budowaniu marki Twojej firmy, koniecznie zobacz, co oferujemy w ramach kompleksu biurowego Fabryczna Office Park. Inwestycja będzie znajdować się w krakowskim Śródmieściu, w pobliżu dwóch najważniejszych węzłów komunikacyjnych – Ronda Mogilskiego oraz Ronda Grzegórzeckiego oraz zagwarantuje łatwe dotarcie do ścisłego centrum miasta, do Dworca Głównego lub na Rynek Główny. Będzie to samowystarczalne miejsce, w którym idealnie będą współgrać części: biurowa, mieszkalna i usługowa. Do tego nowoczesne i ekologiczne rozwiązania oraz skupienie się na idei work-life balance sprawią, że znajdujące się tam biura  i lokale usługowe staną się unikalne na miarę Krakowa.

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem lokalu komercyjnego w jednej z naszych inwestycji, skontaktuj się z naszym Działem Komercjalizacji. Nasi pracownicy, wykorzystując swoje duże doświadczenie, pomogą ci w wyborze odpowiedniego lokalu usługowego.

Powierzchnie handlowo-usługowe na terenie naszych inwestycji

INTER-BUD Developer to jeden z największych krakowskich deweloperów mieszkaniowych z 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej.  Zrealizowaliśmy liczne inwestycje w prestiżowych lokalizacjach Krakowa, wśród których możesz znaleźć dla siebie tę idealną. Jeśli chcesz prowadzić biznes w centrum Krakowa lub chcesz zainwestować w powierzchnię handlowo-usługową w takich naszych inwestycjach, jak Wiślane Tarasy czy Fabryczna Office Park, zapraszamy do zapoznania się ofertą INTER-BUD Developer. Jeśli Twojemu biznesowi bardziej odpowiada zaciszne osiedle z dala od śródmieścia takie, jak M House czy Piasta Towers, również zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Naszą wizytówką są takie obiekty komercyjne jak Centrum handlowe Pasaż Ruczaj oraz Pasaż 33, zrealizowane w ramach Osiedla Bobrzyńskiego na Ruczaju, a także obszerna cześć usługowa w inwestycji Grzegórzki Park. Zapewniamy atrakcyjne ceny najmu naszych lokali komercyjnych, indywidualne podejście do każdej umowy, elastyczność i wsparcie w wyborze odpowiedniej lokalizacji.


Skontaktuj się z nami już dziś!