O firmie INTER-BUD

INTER-BUD Developer – jakość i doświadczenie

Jesteśmy znanym deweloperem w Krakowie, z 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Nasze inwestycje takie, jak Wiślane Tarasy, Grzegórzki Park, Piasta Towers, osiedle Bobrzyńskiego, czy kamienica „Vis-a-Vis” wyróżnia dbałość o detale, formę architektoniczną i przestrzeń wspólną. Wielokrotnie byliśmy nagradzani za konsekwentną realizację ogólnodostępnych przestrzeni miejskich oraz tworzenie ram dla budowy więzi społecznych w oparciu o własną infrastrukturę socjalną. Jesteśmy również 6-krotnym zdobywcą Nagrody Złotego Sokoła i Tytułu Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku.

Jako ceniony deweloper budowlany wybudowaliśmy i przekazaliśmy mieszańcom blisko 4500 mieszkań i apartamentów, 6 dużych osiedli mieszkaniowych oraz 4 osiedla domów jednorodzinnych w doskonałych lokalizacjach w Krakowie, w których każdy znajdzie dla siebie tę idealną. Co więcej, każdy z naszych klientów ma gwarancję, że wraz z podjęciem decyzji o inwestycji mieszkaniowej może liczyć na naszą kompleksową obsługę oraz doświadczenie, którym chętnie wspomożemy podczas wyboru lokalizacji i Twojego nowego mieszkania w Krakowie.

Czym się zajmujemy?


Nasza działalność jako dewelopera budowlanego w zakresie inwestycji mieszkaniowych obejmuje: zakupy gruntów, projektowanie budynków w oparciu o własne biuro projektowe, realizację inwestycji budowlanych, sprzedaż lub wynajem budynków, administrację i zarządzanie nieruchomościami.

To, co cechuje nasze działania to terminowe realizowanie inwestycji, stała i doświadczona kadra pracowników, zarówno biurowo-administracyjnych, jak i budowlanych, współpraca z najlepszymi biurami architektonicznymi oraz własny dział sprzedaży i obsługi klienta.

W naszej pracy dewelopera i w trakcie realizacji każdej inwestycji kierujemy się też ścisłą dokładnie przestrzeganą polityką jakości. Aby realizować tę strategię, prowadzimy analizy zadowolenia klienta, weryfikujemy wykonawców usług budowlanych, organizujemy szkolenia pracowników i - co istotne - jesteśmy elastyczni i na życzenie klienta realizujemy zmiany lokatorskie w wybranych mieszkaniach.

INTER-BUD Developer jest częścią Grupy INTER-BUD, która posiada szereg innych specjalizacji takich, jak:

  • generalne wykonawstwo inwestycji,
  • wykonawstwo usług remontowo-budowlanych i instalacyjnych,
  • wykonawstwo robót drogowych i ziemnych,
  • wykonawstwo i montaż systemów elewacyjnych,
  • wykonawstwo i montaż stolarki PCV,
  • projektowanie i wykonawstwo techniki basenowej.

 

Kontakt

Inter-Bud Developer sp. z o.o. sp.k.

 Biuro Zarządu
ul. Czerwone Maki 65, 30-392 Kraków
Tel.: +48 12 25 25 320 - sekretariat 
e-mail: developer@inter-bud.pl

Nagrody i wyróżnienia
INTER-BUD Developer


Na przestrzeni 30 lat działalności deweloperskiej firma INTER-BUD Developer otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Z przyjemnością prezentujemy najważniejsze z nich:  

 

2004 r. - Nagroda Specjalna Złotego Sokoła przyznana w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku organizowanym co 2 lata przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

2006 r. - Nagroda Specjalna Złotego Sokoła przyznana w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku organizowanym co 2 lata przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

2007 r. - Tytuł „Firmy Przyjaznej Maluchom”, przyznany w drugiej edycji akcji Gazety Wyborczej „Kraków Przyjazny Maluchom”

2008 r. - Nagroda Specjalna Złotego Sokołaprzyznana w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku organizowanym co 2 lata przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

2009 r. – Budowa Roku 2009 dla inwestycji Wiślane Tarasy organizowanej przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa

2010 r. Nagroda Specjalna Złotego Sokoła przyznana w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku organizowanym co 2 lata przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

2011 r. – II miejsce w rankingu Mieszkaniowej Marki Roku, najbardziej rozpoznawalnej marki na polskim rynku nieruchomości.

2012 r. - główna nagroda artURBANICA, w konkursie organizowanym przez ZIKiTdla Wiślanych Tarasów za interesującą kompozycję urbanistyczną - sekwencję otwartych wnętrz poszczególnych kwartałów zabudowy zgrupowanych wzdłuż ogólnodostępnego ciągu pieszo-rowerowego łączącego Bulwary Wiślane od strony ul. Podgórskiej z rejonem Ronda Kotlarskiego, wysoki standard elementów małej architektury oraz wysoką jakość kompozycji zieleni.

2014 r. - Nagroda Specjalna Złotego Sokoła przyznana w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku organizowanym co 2 lata przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

2016 r. – II miejsce dla inwestycji Grzegórzki Park w plebiscycie „Inwestycja przyjazna mieszkańcom” organizowana przez Krakowski Rynek Nieruchomości

2018 r. – Nagroda Specjalna Złotego Sokoła przyznana w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku organizowanym co 2 lata przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

2019 r. - Nominacja do ogólnopolskiego konkursu „Inwestycja Dekady”, organizowanym przez portal RynekPierwotny.pl 


Nagrody za stoisko targowe:

2008 r. – II miejsce w Plebiscycie Wystawców Perfect Stand w kategorii Najatrakcyjniejsze stoisko targowe organizowane przez tabelaofert.pl

2015 r. – I miejsce dla Najlepszego Wystawcyoraz nagroda za najlepsze stoisko i obsługę targową – Targi Mieszkań i Domów 19-20 września 2015 organizowanym przez Nowy Adres S.A.

2016 r. - II nagroda za najlepsze stoisko i obsługę targowąw kategorii Najlepszy Wystawca w konkursie organizowanym przez Nowy Adres S.A.

MEDIA
Grupa INTER-BUD 


 

Rzecznik Prasowy Grupy INTER-BUD:

Marek Szuba
marek.szuba@inter-bud.pl
tel.kom: +48 601 488 085

 

MEDIA o nas:

 

Dziennik Polski

19.12.2019

Trzy najbardziej spektakularne inwestycje powstające na Grzegórzkach są dziełem firmy INTER-BUD, zagospodarowującej w tym miejscu tereny o łącznej powierzchni blisko 20 hektarów. Sześciokrotny zdobywca Złotego Sokoła w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku sukcesywnie zmienia oblicze terenów poprzemysłowych.


Więcej na stronie Dziennika Polskiego.

 

 

Property News

29.11.2019

200-pokojowy hotel Mercure powstanie w ramach realizowanej w Krakowie inwestycji Fabryczna City. Długoletnia umowa franczyzy została zawarta pomiędzy grupą Orbis a krakowskim deweloperem - firmą Inter-Bud. Otwarcie hotelu planowane jest na pierwszy kwartał 2021.

 

Więcej na stronie Propertynews.pl.

 

 

 

Dziennik Polski

9.10.2019

Krakowskie Grzegórzki w błyskawicznym tempie zmieniają swój charakter. Industrialna niegdyś dzielnica staje miejscem z nowoczesną, ekskluzywną, apartamentową zabudową, pięknie utrzymaną zielenią i funkcjonalnymi terenami o charakterze wypoczynkowym oraz rekreacyjnym.

 

Więcej na stronie Dziennika Polskiego.

 

 

 

Property News

12.08.2019

UBS wprowadzi się do dwóch biurowców Fabryczna Office Park realizowanych przez Inter-Bud w ramach projektu Fabryczna City – omnifunkcyjnej inwestycji, która powstaje przy Alei Pokoju w Krakowie. Umowa najmu pomiędzy UBS a krakowskim deweloperem na przeszło 19,5 tys. mkw. powierzchni biurowej to największa transakcja na rynku nieruchomości biurowych w historii Krakowa pod względem wynajętej powierzchni w ramach pojedynczej transakcji.

 

Więcej na stronie Propertynews.pl.

 

 

Dziennik Polski

21.02.2018

W Krakowie każda dzielnica ma swoje pięć minut. W początkach transformacji nowe inwestycje powstawały przede wszystkim w Krowodrzy, później przyszedł czas na Podgórze i rejon Ruczaju. Dziś uwagę zwracają przede wszystkim Grzegórzki, które z dzielnicy o charakterze przemysłowym przekształcają się w miejsce atrakcyjne pod względem mieszkaniowym, rekreacyjnym, a także kulturalnym. To proces zaskakująco szybki nawet dla kogoś, kto urodził się już w tym stuleciu.

 

Więcej na stronie Dziennika Polskiego.

 

 

Dziennik Polski

15.11.2017

Unikatową formą urządzenia zieleni na osiedlu Wiślane Tarasy 2.0 będą ogrody wertykalne, porośnięte bujną roślinnością.

 

Więcej na stronie Dziennika Polskiego.