Mieszkania na sprzedaż - Kraków


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań  na sprzedaż  w atrakcyjnych lokalizacjach w Krakowie. Dbałość o detal, wykończenie części wspólnych i komfort użytkowania to cechy rozpoznawcze naszych inwestycji.

Wyszukaj mieszkanie dla siebie

Zamieszkaj pod dobrym adresem!

Kraków to doskonałe miejsce do zamieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny, bez względu na to, czy szukasz nowego mieszkania, czy domu z ogródkiem. Marzy Ci się spokojne, zielone osiedle? Wolisz zamieszkać w centrum, skąd wszędzie jest blisko? A może szukasz małego mieszkania inwestycyjnego pod wynajem lub na sprzedaż? Sprawdź naszą aktualną ofertę i wybierz dla siebie idealną lokalizację.

Dzielnice takie, jak Grzegórzki, Mistrzejowice, Prądnik Biały czy Dębniki, w których znajdują się nasze inwestycje, to wciąż rozwijające się części Krakowa. Gwarantują nie tylko komfort życia w związku z bogatą infrastrukturą handlowo-usługową, ale też umożliwiają doskonałą komunikację z innymi dzielnicami Krakowa zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Są to też obszary wciąż intensywnie modernizowane przez miasto.

Jako INTER-BUD Developer prowadzimy sprzedaż mieszkań deweloperskich, nowoczesnych, komfortowych, o zróżnicowanym metrażu, jasnych i przestronnych. Jednak oprócz samego budynku i jego architektury, ważne są dla nas również więzi społeczne wytwarzane wśród sąsiadów, dlatego projektując mieszkania na sprzedaż, nie zapominamy o przestrzeniach wspólnych i terenach zielonych, które wspomagają relaks i równowagę. Co więcej, większość naszych mieszkań posiada balkony, loggie i tarasy, które są doskonałym uzupełnieniem codziennego relaksu na świeżym powietrzu. Ważni są dla nas też najmłodsi mieszkańcy – osiedla budujemy w pobliży szkół, żłobków i przedszkoli i wyposażamy je w nowoczesne place zabaw, które wspierają aktywność fizyczną maluchów.

Nowoczesna inwestycja na wyciągnięcie ręki

Każda inwestycja INTER-BUD Developer w Krakowie to przykład nowoczesnej architektury, która sposobem wykończenia i zagospodarowania nawiązuje do największych światowych metropolii. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania w budownictwie i w pionierski sposób myślimy o mieszkaniach i inwestycjach. Do naszych osiedli staramy się wprowadzać też ekologiczne rozwiązania i udogodnienia, by budować świadomość i pokazać, że w wielkim mieście można żyć ekologicznie.

Poza nowoczesnymi mieszkaniami deweloperskimi w centrum Krakowa, stawiamy też na domy, które łączą w sobie komfort życia w mieście z klimatem panującym na terenach podmiejskich. Jedna z takich naszych realizacji – Nove Skotniki, została zrealizowana z myślą o ludziach, którzy szukają wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku, lecz nie chcą rezygnować z dobrej lokalizacji i bogatej infrastruktury handlowo-usługowej. W okolicy osiedla Nove Skotniki, znajdują się m.in.: szkoła, przedszkole, centrum sportowe z basenem, piekarnia, sklep spożywczy. Atutem lokalizacji jest również sąsiedztwo Krakowskiego Parku Technologicznego oraz wielu firm z rynku korporacyjnego.

Prowadzimy sprzedaż mieszkań w Krakowie, które są wyposażone w pełną infrastrukturę miejską, a w sąsiedztwie znajduje się doskonale rozwinięta komunikacja miejska. W naszej ofercie znajdziesz komfortowe mieszkania deweloperskie na osiedlach wyposażonych w obiekty rekreacyjno-sportowe i bogate zaplecze handlowo-usługowe. Zależy Ci na placu zabaw, ścieżce zdrowia? Poszukujesz mieszkania w budynku, które zapewni Ci komfortową strefę odpoczynku, nowoczesną małą architekturę i zadbane tereny zielone? W ofercie INTER-BUD znajdziesz odpowiednią inwestycję, która spełni wszystkie twoje oczekiwania. Już dziś skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży i sprawdź, dlaczego nasze realizacje cieszą się tak dużym zainteresowaniem. INTER-BUD to synonim nowoczesności i zaawansowanych rozwiązań. To deweloper wiarygodny i sprawdzony w licznych zrealizowanych już inwestycjach.

Kraków – znajdź wymarzone mieszkanie lub dom

Oferta mieszkań i domów na sprzedaż INTER-BUD Developer to nie tylko atrakcyjne lokalizacje w Krakowie w pobliżu głównych węzłów komunikacji miejskiej, ale też przemyślane koncepcje architektoniczne, które zaspokajają potrzeby wszystkich mieszkańców. Nowoczesne, budynki, malownicza i funkcjonalna architektura, otwarte dziedzińce, tarasy widokowe, ogrody zimowe i inne udogodnienia, zapewnią komfort mieszkania i rekreacji. Co więcej, mieszkania deweloperskie znajdują się na nowoczesnych osiedlach, wyposażonych w doskonałą infrastrukturę techniczną i usługowo-handlową.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do kontaktu. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi specjaliści z poszczególnych Biurach Sprzedaży służą fachową pomocą i wsparciem w wyborze odpowiedniego mieszkania oraz jego finansowania. Nie ryzykuj, skorzystaj z oferty wiarygodnego, sprawdzonego dewelopera, który działa na rynku już 30 lat.