Lokale komercyjne
Fabryczna Office Park

 

Fabryczna Office Park to część biurowa inwestycji Fabryczna City, realizowanej na działce o powierzchni 6,5 ha na obszarze poprzemysłowym po dawnej Państwowej Wytwórni Wódek „POLMOS”.

Fabryczna Office Park jest położona w odległości 10 km od przebiegającej przez Kraków autostrady A4, która zapewnia międzynarodowe połączenie z Niemcami oraz z Ukrainą. 20 km od inwestycji zlokalizowany jest Międzynarodowy Port Lotniczy w Krakowie-Balicach – największe regionalne lotnisko w Polsce. Teren położony jest między dwoma głównymi węzłami komunikacyjnymi z licznymi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi gwarantującymi szybką komunikację z każdym miejscem w Krakowie. Dodatkowo w ciągu 20-minutowego spaceru można dostać się do Dworca Głównego lub Rynku. Dla rowerzystów zapewniona jest rozwinięta sieć ścieżek rowerowych. 

Świetnie skomunikowana lokalizacja w samym sercu Krakowa wyróżnia tę inwestycję na tle pozostałych.

Fabryczna Office Park to:

Pięć nowoczesnych budynków biurowych klasy A oraz jeden budynek biurowo-usługowy, które oferują do wynajęcia ponad 77,5 tysiąca mkw. z łączną liczbą ponad 1400 naziemnych i podziemnych miejsc postojowych, ok. 650 miejsc na rowery, a także szafki i prysznice dla rowerzystów

W oparciu o dbałość o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój najwyższa jakość prezentowanych budynków będzie potwierdzona prestiżowym ekologicznym certyfikatem BREEAM .

Pierwszy z ukończonych biurowców uzyskał certyfikat BREEAM Final na najwyższym możliwym poziomie Outstanding! To pierwszy budynek biurowy w Polsce, który uzyskał taką ocenę według nowego standardu BREEAM International New Construction 2016, co świadczy o najwyższej jakości i możliwości pretendowania do grona najlepszych w Europie.


 

Zapraszamy na stronę
www.fabrycznaofficepark.pl