Osiedle Bobrzyńskiego
  Budynek Przemiarki 24

 

Budynek zrealizowany!

 
Zapraszamy do Biura Sprzedaży Mieszkań:

 

ul. Czerwone Maki 65
30-392 Kraków

Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów, prosimy o kontakt:

mieszkania@inter-bud.pl
+48 12 25 25 334 lub 335

 

 

Budynek przy ul. Przemiarki 24 usytuowany jest na Osiedlu Bobrzyńskiego w Krakowie na Ruczaju, w pobliżu Kampusu UJ, a także przystanku tramwajowego i autobusowego. Dobra komunikacja z centrum miasta, a także sąsiedztwo strefy ekonomicznej, czyni tę lokalizację niezwykle atrakcyjną zarówno dla celów mieszkaniowych jak również inwestycyjnych.

Budynek gotowy do zamieszkania. Jest kameralny, dwupiętrowy z poddaszem użytkowym. Wyposażony został w cichobieżną windę, zjeżdżającą do poziomu -1. Klatki schodowe zostały wykończone materiałami takimi jak lacobel, tynk dekoracyjny oraz nowoczesną ceramikę podłogową. W garażu podziemnym znajdują się zarówno pojedyncze, jak i podwójne miesjca postojowe, a także komórki lokatorskie. Mieszkania parterowe posiadają tarasy i ogródki, a mieszkania na poddaszu duże przeszklenia.  

Osiedle Bobrzyńskiego, w ramach którego powstał budynek przy ul. Przemiarki 24, jest kompleksowo zagospodarowanym, "samowystarczalnym" osiedlem, z pełną infrastrukturą towarzyszącą. Są to m.in. pasaże handlowe, sklepy, drogeria, restauracje, gabinety medyczne i kosmetyczne, salony fryzjerskie,centrum sportowo-rekreacyjne, żłobek, przedszkole. 

Lista mieszkań Budynek Przemiarki 24

Kliknij na wiersz zawierający dane apartamentu lub mieszkania, aby zobaczyć jego rzut.
Klikając na nazwę kolumny możesz posortować listę układając np. od największego do najmniejszego mieszkania lub od najtańszego do najdroższego.

Nr
Inwestycja
Budynek
Piętro
Powierzchnia *
Pokoje
Status
Cena **
16 Os. Bobrzyńskiego - Przemiarki 24 Przemiarki 24 1 69,86 m2 3 Zarezerwowane 489 020 zł
31 Os. Bobrzyńskiego - Przemiarki 24 Przemiarki 24 3 79,80 m2 3 Zarezerwowane 598 500 zł

* - Powierzchnia podana w m2 szacunkowo. Dokładny obmiar przy odbiorze mieszkania.
** - Wszystkie ceny w PLN brutto.