O firmie Inter-Bud

Od początku swego istnienia firma  Inter-Bud,
działająca na rynku od 1989 roku zaliczana jest do grona największych krakowskich deweloperów.
Nasi dotychczasowi klienci mogli docenić nas za wszechstronność i rzetelność. Pasja tworzenia, wieloletnie doświadczenie i kompetentni pracownicy – wszystko to sprawia, że stale się rozwijamy i podnosimy jakość swoich usług.
Dbałość o detal, formę architektoniczną oraz wspólną przestrzeń to cechy rozpoznawcze naszych inwestycji.

Wybudowaliśmy i przekazaliśmy mieszkańcom ponad 3000 apartamentów i mieszkań!

Każdy z naszych klientów ma gwarancję, że wraz z podjęciem decyzji o inwestycji budowlanej może liczyć na kompleksową obsługę z naszej strony. Nasza działalność w zakresie inwestycji deweloperskich obejmuje:

  • zakupy gruntów
  • projektowanie budynków i mieszkań w oparciu o własne biuro projektowe
  • realizacja inwestycji budowlanych
  • sprzedaż domów i mieszkań
  • administracja budynków i zarządzanie nieruchomościami

     

Doświadczenie - zrealizowane inwestycje

Budowę pierwszego dużego obiektu rozpoczęliśmy w 1996 roku. Na przestrzeni następnych 10 lat, opracowaliśmy i zrealizowaliśmy projekty budowy kilkunastu budynków przeznaczonych dla ponad tysiąca mieszkańców. Tak powstało osiedle "Szuwarowa" dobrze znane w Krakowie jako jedyne osiedle posiadające pełną infrastrukturę: od obiektów handlowych i usługowych po centrum sportu i rekreacji. W tym okresie, oprócz inwestycji mieszkaniowych, zajmowaliśmy się również projektowaniem i realizacją inwestycji o charakterze przemysłowo - handlowym, byliśmy Generalnym Wykonawcą płyty na Rynku Głównym w Krakowie.


Polityka jakości

W trakcie realizacji każdej inwestycji Inter-Bud Developer stosuje bardzo określoną i ściśle przestrzeganą politykę jakości. Aby realizować tę strategię prowadzimy analizy zadowolenia klienta, weryfikujemy wykonawców usług budowlanych, organizujemy szkolenia pracowników i - co istotne - wszystkie etapy inwestycji budowlanej realizujemy w ścisłym porozumieniu z klientem.


 

Kontakt

Inter-Bud Developer Sp. z o.o.
ul. Czerwone Maki 65, 30-392 Kraków
Tel.: +48 12 25 25 320 - sekretariat Biura Zarządu
e-mail: developer@inter-bud.pl