O firmie Inter-Bud

INTER-BUD Developer działający w ramach Grupy INTER-BUD, to znany i doświadczony krakowski deweloper, od 28 lat realizujący inwestycje na rynku małopolskim. Dbałość o detal, formę architektoniczną oraz wspólną przestrzeń to cechy rozpoznawcze naszych inwestycji. Firma była wielokrotnie nagradzana za konsekwentną realizację ogólnodostępnych przestrzeni miejskich  oraz tworzenie ram dla budowy więzi społecznych w oparciu o własną infrastrukturę socjalną. Jesteśmy 5-krotnym zdobywcą Tytułu Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku. Wybudowaliśmy i przekazaliśmy mieszkańcom 4000 mieszkań, 6 dużych osiedli mieszkaniowych oraz 4 osiedla domów jednorodzinnych. Każdy z naszych klientów ma gwarancję, że wraz z podjęciem decyzji o inwestycji budowlanej może liczyć na kompleksową obsługę z naszej strony.

Nasza działalność w zakresie inwestycji budowlanych obejmuje:

> zakupy gruntów,

> projektowanie budynków w oparciu o własne biuro projektowe,

> realizacja inwestycji budowlanych,

> sprzedaż lub wynajem budynków,

> administracja i zarządzanie nieruchomościami.

Oprócz działalności deweloperskiej, niewątpliwym atutem Grupy INTER-BUD jest szeroka specjalizacja i kompleksowa realizacja innych zadań budowlanych. Oferujemy m.in.:

  • Generalne wykonawstwo inwestycji,
  • Wykonawstwo usług remontowo-budowlanych i instalacyjnych,
  • Wykonawstwo robót drogowych i ziemnych,
  • Wykonawstwo i montaż systemów elewacyjnych,
  • Wykonawstwo i montaż stolarki PCV,
  • Projektowanie i wykonawstwo techniki basenowej.

Polityka jakości

W trakcie realizacji każdej inwestycji INTER-BUD Developer stosuje bardzo określoną i ściśle przestrzeganą politykę jakości. Aby realizować tę strategię prowadzimy analizy zadowolenia klienta, weryfikujemy wykonawców usług budowlanych, organizujemy szkolenia pracowników i - co istotne - wszystkie etapy inwestycji budowlanej realizujemy w ścisłym porozumieniu z klientem.

 

Kontakt

 

Inter-Bud Developer sp. z o.o. sp.k.

 Biuro Zarządu
ul. Czerwone Maki 65, 30-392 Kraków
Tel.: +48 12 25 25 320 - sekretariat 
e-mail: developer@inter-bud.pl